piątek, 15 czerwca 2012

RECENZJA - BISER

Dziś mała recenzja produktu, którego używam już od dość dawna, ale czekałam aż skończę opakowanie żeby napisać konkretną recenzję. Firmę Safira poznałam przypadkiem. Z ciekawości zamówiłam u nich kilka rzeczy, ale z tego kremu do oczyszczania twarzy jestem najbardziej zadowolona.


Co pisze producent?
Preparat do codziennej pielęgnacji twarzy. Doskonale myję i nawilża skórę. Usuwa zanieczyszczenia, normalizuje wydzielanie łoju skórnego, zapobiega powstawaniu zaskórników. Ułatwia oddychanie skóry, łagodzi objawy trądziku. Doskonale zmywa makijaż.  Można stosować jako maseczkę oczyszczającą. Nie zawiera mydła, nie zaburza naturalnego pH skóry. Polecany szczególnie do cery tłustej i mieszanej.

Kilka słów ode mnie:
Produkt jest bardzo, bardzo wydajny. Opakowanie 300 ml. wystarczyło mi na około pół roku. Cena waha się w granicach 20 - 25 zł co w porównaniu do wydajności i działania jest na super poziomie. Używałam tego kremu tylko do oczyszczania skóry. Kilka razy miałam go nalożyć jako maseczkę, ale jakoś nie mogłam się do tego zebrać.. Trzeba go nanieść równomiernie na zwilżona skórę i masować delikatnie ze szczególnym uwzględnieniem strefy T. Po czym bardzo obficie spłukać, ponieważ krem ma troszkę tłustą konsystencję. Działa bez zarzutów. Skóra jest wyraźnie oczyszczona, delikatna i nawilżona. Jednak co dla mnie bardzo ważne nie pozostawią tłustej warstwy. Rewelacyjnie zmywa resztki makijażu. Prawdopodobnie nie kupię go ponownie bo lubię testować nowości, ale gdy nie znajdę nic innego godnego uwagi to pewnie powrócę do tego kremu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz